Serwis sprzętu komputerowego

Jeśli komputer jest dla Ciebie nieodzownym narzędziem w pracy i nie możesz sobie pozwolić na jego awarie, skorzystaj z naszej stałej obsługi serwisowej.

Jeśli Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa, udamy się do Ciebie, zdiagnozujemy problem i usuniemy usterkę na miejscu (o ile będzie to możliwe). Jeśli zaś zajdzie taka potrzeba, to zabierzemy sprzęt do naszego serwisu, w którym naprawimy Twój komputer, a naprawiony – odwieziemy prosto do Twojej firmy.

Co uzyskasz dzięki stałej obsługi serwisowej?

  • Pomoc specjalisty – przydzielimy Ci na stałe specjalistę, z którym będziesz mógł się kontaktować w razie problemów ze sprzętem.
  • Kompleksowy serwis sprzętu – zajmiemy się instalacją, diagnostyką oraz naprawą podzespołów w Twoich serwerach, notebookach i komputerach stacjonarnych, a przy okazji oczyścimy z kurzu wnętrze komputera.
  • Sprzedaż zestawów komputerowych z naszą pomocą – jeśli będziesz chciał kupić nowy komputer, skompletujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw i zainstalujemy go u Ciebie.
  • Szkolenia i pomoc w obsłudze komputerów – w razie problemów z komputerami lub oprogramowaniem będziesz mógł poradzić się naszych specjalistów – odpowiemy na każde Twoje pytanie!

UWAGA!

Wprawdzie nie naprawiamy monitorów, drukarek oraz skanerów, ale nie znaczy to, że nie pomożemy Ci w przypadku awarii tych podzespołów. Wręcz przeciwnie! Uszkodzony sprzęt odbierzemy od Ciebie, a jego naprawę powierzymy specjalistycznym serwisom zalecanym przez producenta sprzętu. Zajmiemy się również wszelkimi formalności związanymi z serwisowaniem uszkodzonego sprzętu. Po naprawieniu sprzętu odwieziemy go z powrotem do Ciebie

Pozostańmy w kontakcie

ul. Adama Asnyka 4F, 44-370 Pszów

+48 508 926 606

+48 32 455 72 77

+48 32 445 33 28

Pomoc zdalna

Wygodny i szybki sposób na rozwiązanie problemów z Twoim komputerem.

2018 © DRYMA - wsparcie informatyczne