ADOBE Creative Cloud

Co to jest Creative Cloud?


Oferta Creative Cloud zawiera najlepsze na świecie aplikacje i usługi do pracy z grafiką, fotografią, wideo i stronami internetowymi. Dzięki wbudowanym samouczkom i szablonom pierwsze kroki są wyjątkowo łatwe. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne do działania, kiedy nadejdzie inspiracja.


Najlepsze pomysły na praktycznie każdym ekranie

Zarówno początkujący twórcy korzystający z serwisu YouTube, jak i doświadczeni filmowcy z Hollywood mogą dzięki narzędziom firmy Adobe do przetwarzania wideo oraz dźwięku osiągnąć wyższą jakość podczas pracy nad filmem, programem telewizyjnym czy wideo na stronę internetową. Materiały można montować na telefonie lub komputerze. Programy pozwalają dodawać grafikę, efekty specjalne i profesjonalne udźwiękowienie. Animować można praktycznie wszystko. Dzięki integracji można łatwo pracować na różnych aplikacjach i urządzeniach.


Od pustego ekranu do efektownego projektu

Usługa Creative Cloud zawiera narzędzia ułatwiające realizację pomysłów graficznych — aplikacje do tworzenia kompozycji obrazów, obróbki zdjęć, projektowania witryn, malowania w domenie cyfrowej, pracy z grafiką 3D, a nawet tworzenia rzeczywistości wirtualnej. Umożliwia tworzenie logo, plakatów, reklam, opakowań i innych materiałów. Pozwala malować, rysować i szkicować przy użyciu pędzli cyfrowych, które działają tak samo jak rzeczywiste. A dzięki zintegrowanym aplikacjom mobilnym praca twórcza może odbywać się gdziekolwiek.


Niesamowite zdjęcia. Niesamowicie prosto.

Twórz niesamowite zdjęcia, korzystając z najlepszych narzędzi fotograficznych na świecie. Usługa fotograficzna Lightroom ułatwia porządkowanie, edytowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć w pełnej rozdzielczości — niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Dzięki programowi Photoshop obrazy zmienią się we wszystko, co sobie wyobrazisz.


Doskonała użyteczność

Przekształć najciekawsze pomysły w piękne, użyteczne materiały za pomocą naszej rodziny produktów do tworzenia stron internetowych i interfejsów. Buduj nowoczesne, aktywne strony internetowe, pisząc kod lub używając innych opcji. Oprogramowanie ułatwia projektowanie i tworzenie prototypów witryn, aplikacji mobilnych oraz materiałów następnej generacji — na przykład do urządzeń sterowanych głosem czy noszonych na ciele.


Więcej zalet członkostwa

Członkostwo Creative Cloud obejmuje bezpłatne usługi zapewniające dostęp do inspiracji, pomagające w pracy twórczej i ułatwiające udostępnianie materiałów. Zaawansowana technologia Adobe Sensei ułatwia dobranie czcionki, obrazu czy szablonu. Można też przygotować indywidualne portfolio online, aby prezentować swoje prace w największej społeczności twórców na świecie.


Microsoft Office

Specjalne wersje oprogramowania dla edukacji, to funkcjonalność markowego oprogramowania w specjalnych cenach.


Microsoft Office

Najbardziej rozpoznawalny pakiet biurowy.

 • MS Word
 • MS Excel
 • MS Outlook
 • MS Powerpoint
 • MS NoteOne
 • MS Publisher

 • Wersja Stansard oraz Professional Plus

  Pozostańmy w kontakcie

  ul. Adama Asnyka 4F, 44-370 Pszów

  +48 508 926 606

  +48 32 455 72 77

  +48 32 445 33 28

  Pomoc zdalna

  Wygodny i szybki sposób na rozwiązanie problemów z Twoim komputerem.

  2018 © DRYMA - wsparcie informatyczne